WIZYTÓWKI

Wizytówka jest nieodłącznym towarzyszem na spotkaniach biznesowych, w kontaktach handlowych, itp. Jest nośnikiem informacji, który – za sprawą wygodnej dla oka formy i przydatnych treści – skupia na sobie uwagę osób zainteresowanych. Celem wizytówki jest przekazanie w prosty i szybki sposób niezbędnych informacji o jej właścicielu.

Zaprojektowane przez nas wizytówki mogą stać się znakiem rozpoznawczym dla Państwa firmy czy konkretnej osoby. Wiemy, że reklama wymaga kreatywności, a nasze wizytówki dają naprawdę wiele możliwości ich wykorzystania. Projektujemy nieszablonowe, eleganckie i zgodne z Państwa wymaganiami wizytówki. To Państwo decydujecie czy wizytówki mają być zadrukowane jednostronnie czy dwustronnie, składane czy pojedyncze, lakierowane na całej powierzchni czy selektywnie. Oferujemy różne wymiary i kształty narożników wizytówek.

Wizytówki drukujemy na wysokiej jakości papierze błyszczącym lub matowym.

Druk wizytówek odbywa się na wysokiej jakości maszynach drukarskich, gwarantujących najwyższą precyzję druku, z wiernym odwzorowaniem każdego, nawet najmniejszego detalu z projektu.

Polecamy także różne formy uszlachetnienia, które dodatkowo podkreślą i uwydatnią najważniejszy przekaz wizytówki.

Realizujemy każdą koncepcję, która ma szansę wyróżnić Państwa wizytówkę spośród setek innych. Nasi doświadczeni graficy mogą stworzyć dla Państwa niepowtarzalny projekt wizytówki, spójny z Państwa oczekiwaniami.

Oferujemy Państwu tylko niebanalne wizytówki i w atrakcyjnej cenie!