ULOTKI

Ulotka naszego projektu nie może od razu trafić do kosza!

Zadaniem ulotki reklamowej jest zwrócenie uwagi na element reklamowany: produkt, usługę czy firmę. Ulotka reklamowa to najprostsza forma prezentacji, nie powinna więc być przeładowana informacjami. Celem każdej ulotki jest uniknięcie kosza na śmieci. Aby ten cel osiągnąć nasz zespół projektuje je w taki sposób, by forma graficzna i forma przekazu zaciekawiła klienta i przyciągnęła jego uwagę.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarty w projektowanych przez nas ulotkach przekaz był zaskakujący, a zarazem czytelny i przejrzysty dla odbiorcy. Niskie koszty wyprodukowania ulotek sprawią, że trafią one do szerokiego grona odbiorców.

Zarówno optymalny rozmiar jak i przemyślany projekt ulotki zapewnią sukces tej formy reklamy.

Naszym zdaniem ulotki powinny być:

  • efektowne i czytelne graficznie,
  • o wysokiej jakości merytorycznej,
  • dostosowane do oczekiwań odbiorców,
  • estetyczne.

I takie właśnie zapewniamy, ponieważ Państwa potrzeby są dla nas priorytetowe.

Co jeszcze? Duży wybór formatów ulotek, możliwość ich składania, dwustronny druk w pełnym kolorze, bogaty wybór rodzajów papieru oraz konkurencyjne ceny.

Jeśli więc nie macie Państwo swojego pomysłu na ulotkę – nasi graficy przygotują dla Państwa projekt w krótkim czasie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Możecie Państwo z dowolnego miejsca skorzystać z naszej fachowej pomocy wysyłając niezbędne treści, które ma zawierać ulotka.

Obiecujemy, że ulotka naszego projektu spełni swoją funkcję.

Tagi: