Plexi

Plexi to inaczej poliwęglan, stosuje się go w reklamie w zastępstwie szkła. Plexi bezbarwna idealnie imituje szkło co sprawia, że wykorzystuje się ją do reklamy zewnętrznej.

Plexi bezbarwna

 

Jest odporna na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne oraz na promienie UV, doskonale imituje szkło i nadaje się na banery, plakaty, oprawy oświetleniowe, tablice reklamowe czy podświetlane panele reklamowe. Wszelkiego rodzaju reklama na tym materiale prezentuje się bardzo dobrze, jest widoczna w plenerze przez długi czas, można ją doskonale oświetlić odpowiednim światłem LED.

Płyty plexi występują w dużych rozmiarach, można więc je zawsze przyciąć na odpowiedni wymiar. Ponadto nie ulega na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Trudno jest ją zbić czy zniekształcić lub po prostu zniszczyć.

Gdzie jeszcze występuje plexi bezbarwna?

Plexi oprócz reklamy bardzo często wykorzystywana jest w architekturze. To właśnie ona służy do robienia różnych świetlików czy daszków przed drzwiami, doskonale nadaje się do stanowisk targowych, mogą z niej być zrobione drzwi czy nawet przegrody w pomieszczeniach.

Plexi bezbarwna ma jeszcze inne, dodatkowe zalety, służy do przeszklenia i zabezpieczenia różnego rodzaju maszyn, doskonale nadaje się do wykonania ścian w myjniach samochodowych oraz służy jako ekran dźwiękoszczelny. Te zalety poliwęglanowej płyty są ogromne a sama ona jest materiałem niedrogim i bardzo dobrze wypełnia wszelkie swoje misje.

Reklama zewnętrzna

Uważa się, że żaden inny materiał nie daje tak doskonałych efektów w reklamie zewnętrznej jak płyta plexi. Przyjmuje ona doskonale nadruk UV, który jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Wykonane z plexi bezbarwnej tablice reklamowe mogą być podświetlane. Doskonale drukuje się na niej treści reklamowe jak i całe grafiki reklamowe, które są bardzo dobrze widoczne nawet z dużej odległości.

Przekazywanie jakichkolwiek treści reklamowych na tym materiale jest tanie a sama plexi pozwala się frezować, przybierając różnego rodzaju kształty.