PLAKATY

Głównym zadaniem plakatów jest dotrzeć do jak największego kręgu odbiorców poprzez odpowiednio skonstruowany przekaz – hasło reklamowe opatrzone niebanalną grafiką reklamową.

Plakaty wykorzystywane są m. in. do promocji imprez masowych. Sprawdzają się w klubach, barach, lokalach, jak i na przestrzeniach otwartych: słupy, ściany czy tablice ogłoszeniowe. Plakaty mogą również zachęcać od udziału w promocji, informować o nowym produkcie czy przekazywać wiadomości o obniżkach cen.

Projektując plakaty na wstępie przeprowadzamy szczegółową analizę docelowej grupy odbiorców. Istotne jest to, kto ma być odbiorcą, jaki jest przedział wiekowy oraz płeć adresatów plakatu. Czasami projekt musi być uniwersalny i wówczas jego elementy to nie tylko tekst i kolory, ale także siła i technika przekazu.

Plakaty wykonujemy w technologii druku odpornego na promieniowanie UV, dzięki czemu mogą znajdować się w witrynach sklepów, bez obaw, że promienie słońca spowodują blaknięcie kolorów.

W projekcie możemy uwzględnić powierzchnię do ręcznego uzupełniania flamastrem. Takie rozwiązanie sprawdzi się jako zaproszenie na imprezy, organizowane w różnych miejscach o różnym czasie.

Lepsze efekty marketingowe i informacyjne osiągniecie Państwo zamawiając większą ilość plakatów, gdyż cena jednostkowa wydruku plakatu maleje wraz z rosnącym nakładem. Zapewniamy duży wybór formatów i gramatur papieru oraz atrakcyjne ceny, połączone z szybkimi terminami realizacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od projektu, aż po druk.

Tagi: