KATALOGI

Katalogi są klasycznym, nadal docenianym sposobem reklamy. Marzycie Państwo o tym, aby katalogi reklamowe Waszej firmy były czytelne, eleganckie i aby zapadały w pamięć? Wszystko to jest w Waszym zasięgu, wystarczy, że skorzystacie z naszej oferty w zakresie projektowania katalogów.

Firma lub produkt „w pigułce” to przede wszystkim zręcznie przygotowany katalog.

W naszym zespole pracują kreatywni graficy, którzy profesjonalnie zajmą się projektowaniem katalogu, zgodnie z Państwa wymaganiami. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja ze współpracy z nami.

Projekt katalogu powstaje we współpracy Państwa i naszych pracowników. Konsultowana jest koncepcja publikacji, cele produkcji, objętość katalogu i jego zawartość merytoryczna.

Przy projektowaniu katalogów nie posługujemy się określonym schematem graficznym. Oferujemy indywidualnie dobrane formaty i faktury papieru, uszlachetnienia, pełną introligatornię. Przedstawiamy Klientowi możliwość wyboru materiałów i technik wykonania katalogu.

Gwarantujemy wysoką jakość druku, dzięki czemu propozycje Państwa firmy w katalogu będą prezentować się profesjonalnie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo katalogi szyte i klejone. Katalogi mają twardą okładkę i drukowane są na papierze kredowym. Dodatkowa opcja to zgrzewanie katalogów w folię. Dzięki stosowanym materiałom katalogi są wytrzymałe i odporne na zniszczenia w trakcie użytkowania.

Dołożymy wszelkich starań, aby na czas wykonać dla Państwa nieszablonowy katalog reklamowy.