BROSZURY

Broszura reklamowa to połączenie krótkiej, zwięzłej formy komunikatu i niebanalnego projektu graficznego. Połączenie takie sprawia, że można za pomocą broszury osiągnąć ciekawe efekty reklamowe.

Na sukces broszury składa się doświadczenie, umiejętności planowania oraz profesjonalizm zespołu projektowego. Nasz zespół z pełną odpowiedzialnością oferuje Państwu współpracę i nadzór nad realizacją całego zlecenia. Sprostamy Państwa wszelkim wymaganiom i sugestiom wydawniczym.

Kompleksowo przemyślany projekt graficzny broszury – atrakcyjny wizualnie oraz dostosowany do prezentowanej treści i parametrów technicznych druku, stanowi trzon przedsięwzięcia.

Indywidualne linie graficzne, które Państwu oferujemy powodują, że każdy projekt broszury jest niepowtarzalny, a jednocześnie spełnia oczekiwania klienta. Dbamy o czytelność i przejrzystość broszur, właściwe podanie treści i dobór form graficznych. Istotne jest dla nas to, by struktura zawartości przekazu reklamowego była logiczna i gruntownie przemyślana.

Oto, co możemy dla Państwa zrobić:

  • estetyczny i funkcjonalny projekt graficzny broszury,
  • obróbkę zawartości,
  • zdjęcia reklamowe,
  • przygotować broszury do druku,
  • dobrać odpowiednią technologię druku.Duży wybór gatunków papierów umożliwia precyzyjne dopasowanie ceny do Państwa potrzeb. Broszury drukujemy we wszystkich możliwych formatach wykorzystując optymalnie dostępną powierzchnię.

    To, co nas wyróżnia to jakość, terminowość oraz konkurencyjne ceny świadczonych przez nas usług.